
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Еспресо макиато |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Εξουσία | 1600 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 220 g |
| Υψος | 39.5 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Βάρος | 7.63 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες, Κόκκοι, Δόσεις |