- -173,84 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Мелачка, Индикатор за нивото на водата, Настройка за нивото на кафе, Индикатор за ниво на кафе на зърна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Лате макиато, Гореща вода |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 12 |
| Мощност | 1500 W |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 275 g |
| Капацитет на контейнера за мляко | 0.26 l |
| Капацитет на остатъчния контейнер | 1.8 l |
| Височина | 37.1 cm |
| Ширина | 24.6 cm |
| Дълбочина | 43.3 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | На зърна |