- -173,84 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Μύλος, Ένδειξη στάθμης νερού, Ρύθμιση επιπέδου καφέ, Ένδειξη στάθμης κόκκων καφέ |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Лате макиато, Ζεστό νερό |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 275 g |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 0.26 l |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 1.8 l |
| Υψος | 37.1 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Βάθος | 43.3 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |