- -173,84 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Oprirea automată, Pisa, Indicatorul nivelului apei, Setarea nivelului de cafea, Un indicator de nivel de cereale |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Makiato târziu, Apa fierbinte |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Putere | 1500 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Capacitate recipient reziduuri | 1.8 l |
| Inaltime | 37.1 cm |
| Latime | 24.6 cm |
| Adancime | 43.3 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Cereale |