- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 15 |
| Мощност | 2450 W |
| Капацитет на воден резервоар | 2.8 l |
| Налягане на помпата | 20 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 250 g |
| Гаранция | 24 месеца |