- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 15 |
| Εξουσία | 2450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2.8 l |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 250 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |