- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Inox |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 15 |
| Putere | 2450 W |
| Capacitate rezervor apa | 2.8 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Garanție | 24 luni |