- -61,26 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1450 W |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Капацитет на контейнера за мляко | 0.165 l |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 32.4 cm |
| Дълбочина | 19.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Капсули |