- -61,26 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Indicator luminos |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate rezervor lapte | 0.165 l |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 32.4 cm |
| Adancime | 19.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Capsule |