- -61,26 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 0.165 l |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 32.4 cm |
| Βάθος | 19.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |