- -46,02 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Червен |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1350 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.7 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 11.5 cm |
| Дълбочина | 28 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули, Дози |