- -46,02 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Rosu |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Indicator luminos |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1350 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.7 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 11.5 cm |
| Adancime | 28 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule, Doze |