- -46,02 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1350 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.7 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 11.5 cm |
| Βάθος | 28 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες, Δόσεις |