- -165,31 €

- Мощност: 1500 W
- Налягане: 15 bar
- Брой напитки: 20
- Тип мелачка: Керамична
- Настройки на смилане: 12
- Настройки на сила: 5
- Температурни нива: 3
- Персонални профили: до 4
- Кафе на зърна и смляно кафе
- Капацитет на резервоара за вода: 1.8 л
- Капацитет на каната за мляко: 0.26 л
- Вместимост на контейнера за зърна: 275 г
- Контейнер за отпадъци: 12 порции
- Регулируема дюза (дозатор) за кафе: 85 - 145 мм
- Интерфейс: Интуитивен TFT дисплей
- Автоматично почистване и изплакване
- Части, подходящи за съдомиялна
- Съвместимост с AquaClean филтър
- Еко настройки
- Автоматично изключване
- Дължина на кабела: 120 см
- Захранващо напрежение: 230 V / 50 Hz
- Материал: Пластмаса / Метал
- Размери (ВхШхД): 37.2 х 24.6 х 43.3 см
- Тегло: 8 кг
- Цвят: Черен гланц
Приготвяни напитки:
- Еспресо
- Кафе
- Капучино
- Лате макиато
- Айскафе
- Гореща вода
- Американо
- Крема кафе
- Кафе лате
- Дълго еспресо
- Ристрето
- Кафе с мляко без пяна
- Мляко с кафе
- Студено лате
- Студено капучино
- Студено Американо
- Студено крема кафе
- Студено кафе с мляко
- Студено кафе лате
- Студено еспресо
- Млечна пяна
Функции и технологии:
- QuickStart - готова за работа за 3 секунди
- SilentBrew - 40% по-тиха работа
- LatteGo - бърза система за мляко без вътрешни маркучи или канали, през които да минава
- Aroma Extract - оптимален баланс между температура и аромат
- Extra Shot - по-интензивен вкус без горчивина
- AquaClean - до 5000 чаши без отстраняване на котлен камък
- Eco Settings - енергоспестяващи режими
- Aroma Seal - запазва свежестта на кафето
В комплекта:
- Кана LatteGo
- Капак за съхранение LatteGo
- Мерителна лъжица
- Тест лента за твърдост на водата
- Филтър AquaClean
- Туба със смазка
Данни за опаковка:
- Размери на опаковката (ДхШхВ): 49.1 х 28.8 х 47.8 см
- Тегло с опаковка: 10.17 кг
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Керамика |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Мелачка, Температурни настройки, Настройка на количеството кафе, Защита против прегряване, Части подходящи за съдомиялна, Настройка за нивото на кафе |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Гореща вода, Лате, Ристрето, Кафе Американо, Ледено капучино |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Ниво на смилане | 12 |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на контейнера за мляко | 0.26 l |
| Височина | 37.2 cm |
| Ширина | 24.6 cm |
| Дълбочина | 43.3 cm |
| Дължина на кабела | 120 cm |
| Тегло | 8 Kg |
| Максимална височина на чашата | 14.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |