- -165,31 €

- Putere: 1500 W
- Presiune: 15 bar
- Număr de băuturi: 20
- Tip de râșniță: ceramică
- Setări de măcinare: 12
- Setări de putere: 5
- Trepte de temperatură: 3
- Profiluri personalizate: până la 4
- Cafea boabe și cafea măcinată
- Capacitatea rezervorului de apă: 1,8 l
- Capacitate recpient de lapte: 0,26 l
- Capacitate recipient boabe: 275 g
- Recipient pentru deșeuri: 12 porții
- Duză de cafea reglabilă (dozator): 85 - 145 mm
- Interfață: afișaj TFT intuitiv
- Curățare și clătire automată
- Piese rezistente la mașina de spălat vase
- Compatibil cu filtrul AquaClean
- Setări eco
- Oprire automată
- Lungimea cablului: 120 cm
- Tensiune de alimentare: 230 V / 50 Hz
- Material: Plastic / Metal
- Dimensiuni (HxLxP): 37,2 x 24,6 x 43,3 cm
- Greutate: 8 kg
- Culoare: Negru lucios
Băuturi preparate:
- Espresso
- Cafea
- Cappuccino
- Latte macchiato
- Iccafe
- Apă caldă
- Americano
- Cafea crema
- Cafea latte
- Espresso lung
- Ristretto
- Cafea cu lapte fără spumă
- Lapte cu cafea
- Latte rece
- Cappuccino rece
- Americano rece
- Cafea rece cu cremă
- Cafea rece cu lapte
- Cafea latte rece
- Espresso rece
- Spumă de lapte
Caracteristici și tehnologie:
- QuickStart - gata de funcționare în 3 secunde
- SilentBrew - funcționare cu 40% mai silențioasă
- LatteGo - sistem rapid de lapte fără furtunuri sau canale interne prin care să treacă
- Aroma Extract - echilibru optim între temperatură și aromă
- Extra Shot - aromă mai intensă fără amărăciune
- AquaClean - până la 5000 de căni fără detartrare
- Eco Settings - moduri de economisire a energiei
- Aroma Seal - păstrează prospețimea cafelei
Inclus în pachet:
- Vas LatteGo
- Capac de depozitare LatteGo
- Lingură de măsurare
- Bandă de testare a durității apei
- Filtru AquaClean
- Tub de lubrifiant
Detalii privind ambalajul:
- Dimensiunile pachetului (LxLxA): 49,1 x 28,8 x 47,8 cm
- Greutatea pachetului: 10 - 12,3 kg
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Ceramică |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Negru |
| Functii | Oprirea automată, Pisa, Setări de temperatură, Setarea cantității de cafea, Protecție împotriva supraîncălzirii, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Setarea nivelului de cafea |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Apa fierbinte, Târziu, Restabili, Cafea americană, Ice Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Inaltime | 37.2 cm |
| Latime | 24.6 cm |
| Adancime | 43.3 cm |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 8 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |