- -165,31 €

- Ισχύς: 1500 W
- Πίεση: 15 bar
- Αριθμός ποτών: 20
- Τύπος μύλου: Κεραμικός
- Ρυθμίσεις άλεσης: 12
- Ρυθμίσεις ισχύος: 5
- Επίπεδα θερμοκρασίας: 3
- Προσαρμοσμένα προφίλ: έως 4
- Κόκκοι καφέ και αλεσμένος καφές
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 1,8 l
- Χωρητικότητα κανάτας γάλακτος: 0,26 l
- Χωρητικότητα δοχείου κόκκων: 275 g
- Δοχείο απορριμμάτων: 12 μερίδες
- Ρυθμιζόμενο ακροφύσιο καφέ (διανομέας): 85 - 145 mm
- Διεπαφή: διαισθητική οθόνη TFT
- Αυτόματος καθαρισμός και ξέπλυμα
- Μέρη ασφαλή για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων
- Συμβατό με το φίλτρο AquaClean
- Οικολογικές ρυθμίσεις
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Μήκος καλωδίου: 120 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 230 V / 50 Hz
- Υλικό: Πλαστικό / Μέταλλο
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 37,2 x 24,6 x 43,3 cm
- Βάρος: 8 kg
- Χρώμα: Γυαλιστερό μαύρο
Προετοιμασία ποτών:
- Εσπρέσο
- Καφές
- Καπουτσίνο
- Latte macchiato
- Iccafe
- Ζεστό νερό
- Americano
- Καφές Crema
- Καφές latte
- Μακρύς εσπρέσο
- Ristretto
- Καφές με γάλα χωρίς αφρό
- Γάλα με καφέ
- Κρύος latte
- Κρύος καπουτσίνο
- Κρύο Americano
- Καφές με κρύα κρέμα
- Κρύος καφές με γάλα
- Κρύος καφές latte
- Κρύος εσπρέσο
- Αφρός γάλακτος
Χαρακτηριστικά και τεχνολογία:
- QuickStart - έτοιμος σε 3 δευτερόλεπτα
- SilentBrew - 40% πιο αθόρυβη λειτουργία
- LatteGo - γρήγορο σύστημα γάλακτος χωρίς εσωτερικούς σωλήνες ή κανάλια που πρέπει να περάσουν
- Aroma Extract - βέλτιστη ισορροπία μεταξύ θερμοκρασίας και αρώματος
- Extra Shot - πιο έντονη γεύση χωρίς πικρία
- AquaClean - έως και 5000 φλιτζάνια χωρίς αφαίρεση αλάτων
- Ρυθμίσεις Eco - λειτουργίες εξοικονόμησης ενέργειας
- Aroma Seal - διατηρεί τη φρεσκάδα του καφέ
Included:
- LatteGo
- Καπάκι αποθήκευσης LatteGo
- Κουτάλι μέτρησης
- Λωρίδα δοκιμής σκληρότητας νερού
- Φίλτρο AquaClean
- Σωλήνας λιπαντικού
Λεπτομέρειες συσκευασίας:
- Διαστάσεις συσκευασίας (ΜxΠxΥ): 49,1 x 28,8 x 47,8 cm
- Βάρος συσκευασίας: 10 - 12,3 kg
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Μύλος, Ρυθμίσεις θερμοκρασίας, Ρύθμιση της ποσότητας του καφέ, Προστασία από υπερθέρμανση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Ρύθμιση επιπέδου καφέ |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Ζεστό νερό, Λάτε, Ристрето, Кафе Американо, Ледено капучино |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 0.26 l |
| Υψος | 37.2 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Βάθος | 43.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 120 cm |
| Βάρος | 8 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |