- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Автоматично изключване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 30.5 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Капсули |