- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Oprirea automată |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 16 cm |
| Adancime | 24 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Capsule |