- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 30.5 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |