- -27,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Инокс |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Подвижен съд за мазнина / течности, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Лате макиато, Горещо мляко, Ристрето, Млечна пяна |
| Брой на приготвяните продукти | 7 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1575 W |
| Налягане на помпата | 20 bar |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 13.5 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |