- -27,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Inox |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато, Горещо мляко, Ристрето, Млечна пяна |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 7 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1575 W |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 13.5 cm |
| Βάθος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |