- -27,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Inox |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Makiato târziu, Lapte cald, Restabili, Spumă de lapte |
| Numar produse preparate | 7 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1575 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 29 cm |
| Latime | 13.5 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai |