- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 5 |
| Мощност | 100 W |
| Налягане на помпата | 20 bar |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 7.5 cm |
| Дълбочина | 7.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |