- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 5 |
| Εξουσία | 100 W |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 7.5 cm |
| Βάθος | 7.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |