- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Maro |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Numar produse preparate | 5 |
| Putere | 100 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 7.5 cm |
| Adancime | 7.5 cm |
| Garanție | 24 luni |