
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 13 |
| Мощност | 1450 W |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на остатъчния контейнер | 14 pcs |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Гаранция | 24 месеца |