
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Culoare | Negru |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 13 |
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate recipient reziduuri | 14 pcs |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 44 cm |
| Garanție | 24 luni |