
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 13 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 14 pcs |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |