- -57,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бежов, Черен |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина, Система против хлъзгане, Защита против прегряване, В готовност, Бързо загряване |
| Включени аксесоари | 1 х Мерителна лъжица, 1 x Преса, 1 х Малка филтрираща цедка, 1 х Голяма филтрираща цедка |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Лате, Двойно еспресо, Кафе Lungo |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Мощност | 3000 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.6 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 9.7 cm |
| Дълбочина | 26.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |