- -57,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπεζ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση, Σε ετοιμότητα, Γρήγορη θέρμανση |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 1 x Μεζούρα, 1 x Πρέσα, 1 x Μικρό σουρωτήρι φιλτραρίσματος, 1 x Μεγάλο σουρωτήρι φιλτραρίσματος |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Λάτε, Διπλός εσπρέσο, Καφέ Lungo |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Εξουσία | 3000 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.6 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 9.7 cm |
| Βάθος | 26.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |