- -57,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Bej, Negru |
| Functii | Rezervor de apa, Indicator luminos, Sistem anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Gata, Încălzire |
| Accesorii incluse | 1 x Lingura de masurare, 1 x Presa pentru cafea, 1 x Sita de filtrare mica, 1 x Sita de filtrare mare |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Târziu, Dublu espresso, Espresso lung |
| Numar produse preparate | 2 |
| Putere | 3000 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.6 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 25.5 cm |
| Latime | 9.7 cm |
| Adancime | 26.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |