- -40,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Син |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Бързо загряване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули |
| Брой на приготвяните продукти | 11 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1260 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.7 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 23.5 cm |
| Ширина | 11.7 cm |
| Дълбочина | 32.4 cm |
| Гаранция | 24 месеца |