- -40,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Γρήγορη θέρμανση |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 11 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1260 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.7 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 23.5 cm |
| Πλάτος | 11.7 cm |
| Βάθος | 32.4 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |