- -40,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Încălzire |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Numar produse preparate | 11 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1260 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.7 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 23.5 cm |
| Latime | 11.7 cm |
| Adancime | 32.4 cm |
| Garanție | 24 luni |