- -185,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Керамика |
| Материал корпус | Пластмаса, Метал |
| Цвят | Бял, Хром |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Мелачка, Програма за спестяване на енергията, Подвижен съд за мазнина / течности, Настройка на градусите на мелене, Защита против прегряване, Части подходящи за съдомиялна, Подвижен контейтер за мляко, Бързо загряване, Настройка за нивото на кафе, Cold drink preparation |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 3 |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Капучино, Лате макиато, Гореща вода, Лате, Дълго еспресо, Крем кафе, Ристрето, Млечна пяна, Кафе Американо, Flat white |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 12 |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 275 g |
| Капацитет на контейнера за мляко | 0.26 l |
| Височина | 43.3 cm |
| Ширина | 24.6 cm |
| Дълбочина | 37.1 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Тегло | 8 Kg |
| Максимална височина на чашата | 14.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | На зърна |