- -185,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Ceramică |
| Material carcasa | Plastic, Metal |
| Culoare | Alb, Crom |
| Functii | Rezervor de apa, Pisa, Programul de economisire a energiei, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Setarea gradelor de măcinare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Container de lapte mobil, Încălzire, Setarea nivelului de cafea, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 3 |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Târziu, Espresso, Culoare de cafea, Restabili, Spumă de lapte, Cafea americană, Flat white |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Inaltime | 43.3 cm |
| Latime | 24.6 cm |
| Adancime | 37.1 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 8 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Cereale |