- -185,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό, Χρώμιο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Μύλος, Πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Настройка на градусите на мелене, Προστασία από υπερθέρμανση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Подвижен контейтер за мляко, Γρήγορη θέρμανση, Ρύθμιση επιπέδου καφέ, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Λάτε, Διπλό εσπρέσο, Крем кафе, Ристрето, Млечна пяна, Кафе Американо, Flat white |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 275 g |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 0.26 l |
| Υψος | 43.3 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Βάθος | 37.1 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Βάρος | 8 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |