- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал мелачка | Инокс |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Мелачка, Настройка на градусите на мелене, Програма за капучино, Поддържане на топлината на чашата, Защита против прегряване, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Лате макиато, Чай, Крем кафе, Кафе Американо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 30 |
| Мощност | 1550 W |
| Капацитет на воден резервоар | 2.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 230 g |
| Височина | 41.1 cm |
| Ширина | 32.2 cm |
| Дълбочина | 34.9 cm |
| Дължина на кабела | 95 cm |
| Тегло | 8.2 Kg |
| Максимална височина на чашата | 10 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |