- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material rasnita | Inox |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Negru |
| Functii | Pisa, Setarea gradelor de măcinare, Un program Cappuccino, Menținerea căldurii cupei, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Makiato târziu, Ceai, Culoare de cafea, Cafea americană |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 30 |
| Putere | 1550 W |
| Capacitate rezervor apa | 2.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 230 g |
| Inaltime | 41.1 cm |
| Latime | 32.2 cm |
| Adancime | 34.9 cm |
| Lungime cablu | 95 cm |
| Greutate | 8.2 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 10 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |