- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Μικρό υλικό | Inox |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Μύλος, Настройка на градусите на мелене, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Διατήρηση της θερμότητας του φλιτζανιού, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато, Τσάι, Крем кафе, Кафе Американо |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 30 |
| Εξουσία | 1550 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 230 g |
| Υψος | 41.1 cm |
| Πλάτος | 32.2 cm |
| Βάθος | 34.9 cm |
| Μήκος καλωδίου | 95 cm |
| Βάρος | 8.2 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 10 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |