- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Лате макиато |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1100 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.25 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 31.4 cm |
| Ширина | 28.8 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Дължина на кабела | 95 cm |
| Тегло | 3.6 Kg |
| Максимална височина на чашата | 8.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |