- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Makiato târziu |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.25 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 31.4 cm |
| Latime | 28.8 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Lungime cablu | 95 cm |
| Greutate | 3.6 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 8.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai |