- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1100 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.25 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 31.4 cm |
| Πλάτος | 28.8 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Μήκος καλωδίου | 95 cm |
| Βάρος | 3.6 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 8.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |