- -56,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Дълго еспресо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1450 W |
| Нива на мощност | 10 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.600 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дълбочина | 29.1 cm |
| Тегло | 3.89 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Капсули |