- -56,65 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Διπλό εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Επίπεδα ισχύος | 10 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.600 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Βάθος | 29.1 cm |
| Βάρος | 3.89 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |