- -56,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1450 W |
| Trepte putere | 10 |
| Capacitate rezervor apa | 0.600 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 11 cm |
| Adancime | 29.1 cm |
| Greutate | 3.89 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Capsule |