- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина, Защита против прегряване, В готовност |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Дълго еспресо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.600 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дълбочина | 30 cm, 30 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Захранване | Мляно, Капсули, Дози |