- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Σε ετοιμότητα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Διπλό εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.600 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Βάθος | 30 cm, 30 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες, Δόσεις |