- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Argint |
| Functii | Rezervor de apa, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Gata |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 1 |
| Capacitate rezervor apa | 0.600 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 13 cm |
| Adancime | 30 cm, 30 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule, Doze |