- -6,65 €
- Изчерпано
![]()
- Висококачествена изработка
- Практичен дизайн
- Размери: 33.7 x 24 x 9.5 см
- Материал: FSC сертифициран бамбук
- Може да се използва като нощно шкафче
- Закрепване към ръба на леглото
- Разрези за кабел за зареждане
- Различни поставки - за мобилен телефон, напитки и други
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Кафяв |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Дневна |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 1 |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 33.7 cm |
| Дължина | 24 cm |